İçmeler Mah. Güldeste Sok. 14/8
Tuzla / İstanbul
0 (216) 494 41 67
0 (850) 304 41 67
info@iyibirhost.com
destek@iyibirhost.com

Kurumsal E-Posta
Kurumsal
E-Posta


Neden Kurumsal E-Posta kullanmalısınız?

Kurumsal E-Posta hizmeti satın alarak Antispam ve gelişmiş virüs koruması ile maillerinizi rahatlıkla okuyabilir, istediğiniz her cihazdan ve her yerden rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kurumsal E-Posta hizmetinde POP ve IMAP desteği mevcuttur.

Bol Miktarda S Depolama

NetApp’s FAS3240, 99.999% çalışma süresi ile paylaşımlı bir depolama aygıtı şeklinde oluşturulan tüm yeni kurumsal derecedeki tekliflerimizde şimdi 25 GB Eposta Depolama + 5 GB Depolamayı edinin.
Depolama mimarimiz, verinizin her zaman güvende ve uygun durumda olduğundan emin olmanızı sağlar.

Sosyal Entegrasyon

Eposta’ya güvenen ve sosyal medyayı kullanan tüketiciler ve işletme kullanıcıları için: Kurumsal Eposta Eşi’mizdeki sosyal kapasite tek bir platform aracılığıyla özel ve profesyonel bağlantıları ile iletişime geçebilmelerini, herhangi bir diğer eposta hesabına mesaj yollayabilmelerini ve oradan mesaj alabilmelerini ve iletişim verilerini kontrol altına almalarını sağlar.

Değişkenlik

Müşterilerinizin kendi cihazlarının Symbian, iPhone, Android veya Windows üzerindeki varsayılan uygulamaları ile bağlanmalarına izin verin. Müşterilerinize kendi, ortaklığa dayalı işletmelerinin posta kutusuna erişme ayrıcalığını verin.

İyi Bir Mail hizmeti almak için daha neyi bekliyorsun !
Kurumsal E-Posta AVANTAJLARI


Yüksek Performans

Düzenli Yedekleme

%99.99 Uptime Garantisi

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Destek!

Gelişmiş Antispam ve Antivirüs sistemleri

iPhone, Android & Windows Sistemli Tüm Cihazları Destekler!