İçmeler Mah. Güldeste Sok. 14/8
Tuzla / İstanbul
0 (216) 494 41 67
0 (850) 304 41 67
info@iyibirhost.com
destek@iyibirhost.com

Web Hosting
WEB-HOSTİNG HİZMETLERİ HOSTINGİHTİYAÇLARINIZA UYGUN HOSTİNG PAKETLERİ

Türkiye’de evlerinden hosting firması açmış ve ucuz, hesaplı host; sınırsız reseller bayi hosting gibi sloganlarla iş yapmaya çalışan 2500’ün üzerinde regule edilmeyen hosting firması olduğunu biliyor muydunuz? Müşterilerine hak ettikleri güveni 8 yıldır sunmakta olan firma ile tanışın iyibirhost.comKurumsal Hosting

Şirketinizin her türlü kurumsal ihtiyacı için profesyonel bir ekip ile hizmetinizdeyiz. Kurumsal bir tanıtım sayfası mı yapmak istiyorsunuz ya da ürünlerinizi internet üzerinde satmak mı istiyorsunuz? Paketlerimizden birini seçin ya da bize ulaşın neye ihtiyacınız olduğunu birlikte karar verelim.

HEMEN İNCELEYİN!


Bayi/Reseller Hosting

Cloud alt yapısı ile birden fazla site barındırmak ve tek bir kontrol panelinde yönetmek hiç bu kadar basit olmamıştı!Hemen sizin için en uygun fiyatlarla ve en uygun paket özellikleri ile hazırlanmış. Bayi / Reseller Hosting paketlerinden birini seçip sitelerinizi iyibirhost.com güvencesi ile yayınlamaya başlayabilirsiniz.

HEMEN İNCELEYİN!


Bireysel Hosting

Bireysel ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayacak hosting paketleri ile hazırladığınız özgün tasarımları yükleyebilir, mevcut paket içerisinde veritabanlarınızı ve e-postalarınızı yönetebilir üstelik tek tıkla kurulum avantajı sayesinde 100’lerce özgür yazılımı ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz!

HEMEN İNCELEYİN!


HAZIR SİTE

Kolay kullanımlı editör , Yayıncılık statik web sayfaları kullanarak profesyonel web siteleri kurun
289 Özgün Tema, Blog, İş, Portföy, Restoranlar, Seyahat gibi birçok kategoriyi kapsar.Resim / Video Kaydırıcı,
Resim Galerisi, Zengin editör gibi 40+ Widget içerir. Web sitenizi oluşturmanıza yardımcı olmak için Metin, Video, Ses,
Servis Kutusu, Google Haritalar, İletişim Formu, Sosyal Medya ve çok daha fazlası.

HEMEN İNCELEYİN!


WordPress Hosting

WordPress, dünyada en çok kullanılan blog sistemlerinden biridir, açık kaynaklı ve ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. WordPress kullanarak kısa süre içinde kendi sitenizi yayınlayabilir ve sitenize içerik eklemeye başlayabilirsiniz.

Web İçerik Yönetim Sistemi Kullanmak. WordPress gunumuzun en populer acik kaynakli bir web icerik yonetim sistemidir (CMS). Milyonlarca blog yazari ve avrupada firmalarin en cok tercih ettigi, surekli gelisen guclu bir web site tasarim ve yayinlama aracidir.

HEMEN İNCELEYİN!


Joomla Hosting

İlk sürüm 2005 yılında piyasaya çıktığından beri yüzlerce geliştirici Joomla! CMS sisteminin gelişimine destek oluyor. Bu muazzam çaba Joomla! CMS’yi çok popüler, kullanımı kolay, kararlı ve güvenli hale getirdi.

Joomla! sitenizi özel ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde özelleştirmenizi sağlayan binlerce ücretsiz uzantı ve şablona sahiptir.

HEMEN İNCELEYİN!